Menedżer Biura Rachunkowego - Główny Księgowy

Kancelaria Biegłych Rewidentów Dorfin Sp. z o.o.

41-902 BYTOM, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• kierowanie pracą zespołu pracowników biura,

• weryfikacja pracy podległych pracowników,

• kontakt z kluczowymi klientami,

• prowadzenie rozliczeń podatku VAT i CIT u kluczowych klientów,

• sporządzanie sprawozdań finansowych,

• praca z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego excel (uzgodnienia, raporty i analizy).

Wymagania

Jeśli podejmiemy współpracę, będziemy oczekiwać:

• chęci stałego rozwoju,

• bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

• doświadczeń w zarządzaniu zespołem i umiejętności pracy zespołowej,

• zamiłowania do optymalizacji procesów i wdrażania nowoczesnych narzędzi informatycznych,

• dobrej znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excela),

• bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,

• prawo jazdy kat. B,

• mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia oraz Sage Kadry i Płace One Payroll oraz doświadczenie w pracy biurach rachunkowych.

Prezentacja firmy

Firma KBR DORFIN Sp. z o.o. od przeszło 10 lat świadczy usługi badania s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowa premia kwartalna
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja