Opis stanowiska pracy

  • tworzenie swoich własnych struktur sprzedaży i zarządzanie sprzedażą
  • oferowanie produktów ubezpieczeniowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Prudential w kontaktach z klientami
  • inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • chęć rozwoju w branży ubezpieczeniowej
  • co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz pracy w zespole
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bez względu na branżę będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Prudential Polska Sp. z o.o. zajmuje się głównie dystrybucją prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi