Menager regionu / kierownik

Salonik Prasowy

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie, poszukujemy osoby, chcącej nawiązać z nami współpracę na stanowisku

menagera regionu/kierownika

Miejsce pracy: zachodnia ściana Polski - Gorzów, Jelenia Góra, Wrocław, Legnica, Opole)

Osoba na tym stanowisku powinna:

  • być komunikatywna i mieć dobry kontakt ze współpracownikami
  • posiadać umiejętność kierowania podległym zespołem
  • być otwarta, optymistyczna i zmotywowana do działania
  • posiadać czynne prawo jazdy
  • doświadczenie w handlu będzie mile widziane

Obowiązki to między innymi:

  • kontrola sytuacji w podległych salonikach
  • kontrola stanów magazynowych
  • kontrola przepływów pieniężnych
  • wprowadzanie zmian oferty asortymentowej
  • stała, ścisła współpraca z partnerami
  • częste wizyty w salonikach

Oferujemy:

  • stabilną, długoletnią współpracę
  • wynagrodzenie stałe plus premie od wyników
  • auto służbowe
  • potrzebne narzędzia do pracy tj: laptop i telefon
  • darmowe szkolenia
  • cykliczne spotkania integracyjne
  • silne wsparcie opiekuna/koordynatora

Wymagania:

  • dobry kontakt z ludźmi
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość MS Office (Excel)
  • czynne prawo jazdy

Prezentacja firmy

Salonik Prasowy to sieć salonów prasowych z 19-letnim doświadczeniem. Wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca