Menadżer Zespołu Sprzedaży

Nationale-Nederlanden

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Nationale-Nederlanden Nationale-Nederlanden Nationale-Nederlanden

Od: Nationale-Nederlanden
Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa struktury sprzedażowej podległych Agentów
  • Realizacja planu sprzedażowego wspólnie z zespołem w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku dzięki budowaniu relacji z klientami i organizacjami
  • Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań i ich realizacji
  • Odpowiedzialność za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta
  • Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii działań Oddziału

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Gotowość do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Zaangażowanie i entuzjazm
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • Konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych
  • Współpracę z dużą, stabilną firmą, cieszącą się rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem Klientów kilkukrotnie nagrodzonej tytułem Najbardziej Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej
  • Działalność w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija
  • Dobrą atmosferę i pozytywną kulturę w Nationale-Nederlanden
  • Udział w prestiżowych konferencjach sprzedaży

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe z cennymi nagrodami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.