Polski Holding Inwestycyjny s.a.
Polski Holding Inwestycyjny s.a. Polski Holding Inwestycyjny s.a. Polski Holding Inwestycyjny s.a. Polski Holding Inwestycyjny s.a.
Polski Holding Inwestycyjny S.A.
Jesteśmy polską firmą, która specjalizuje się w angażowaniu środków finansowych w produkty inwestycyjne, szczególnie: nieruchomości inwestycyjne, wierzytelności odszkodowawcze, wierzytelności hipoteczne. Docieramy do Klientów o różnych potrzebach inwestycyjnych, proponując rozwiązania finansowe w postaci autorskich projektów biznesowych, stawiając zawsze na pierwszym miejscu relacje międzyludzkie.
Do Naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Menadżer zespołu sprzedażowego

Miejsce pracy: Szczecin, Koszalin

Opis stanowiska:

  • Budowa struktury sprzedaży,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie partnerów z branży inwestycyjnej,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Prowadzenie i organizacja szkoleń dla podległego zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży finansowej,
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży,
  • Samodzielne planowanie działań sprzedażowych, rekrutacyjnych, umiejętność pozyskiwania inwestorów i partnerów inwestycyjnych,
  • Rozwinięte kompetencje menadżerskie: motywowania, wspierania i szkolenia podległego zespołu,
  • Determinacja w osiąganiu celów,
  • Proaktywna postawa biznesowa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Jasno określona ścieżka kariery,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Wynagrodzenie stałe + prowizje,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna Enel-Med, konkursy wewnętrzne.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.