Menadżer zespołu sprzedażowego

Polski Holding Inwestycyjny s.a.

Poznań, wielkopolskie

Polski Holding Inwestycyjny s.a. Polski Holding Inwestycyjny s.a. Polski Holding Inwestycyjny s.a. Polski Holding Inwestycyjny s.a.
Polski Holding Inwestycyjny S.A.
Jesteśmy polską firmą, która specjalizuje się w angażowaniu środków finansowych w produkty inwestycyjne, szczególnie: nieruchomości inwestycyjne, wierzytelności odszkodowawcze, wierzytelności hipoteczne. Docieramy do Klientów o różnych potrzebach inwestycyjnych, proponując rozwiązania finansowe w postaci autorskich projektów biznesowych, stawiając zawsze na pierwszym miejscu relacje międzyludzkie.
Do Naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Budowa struktury sprzedaży,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie partnerów z branży inwestycyjnej,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Prowadzenie i organizacja szkoleń dla podległego zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży finansowej,
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży,
  • Samodzielne planowanie działań sprzedażowych, rekrutacyjnych, umiejętność pozyskiwania inwestorów i partnerów inwestycyjnych,
  • Rozwinięte kompetencje menadżerskie: motywowania, wspierania i szkolenia podległego zespołu,
  • Determinacja w osiąganiu celów,
  • Proaktywna postawa biznesowa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Jasno określona ścieżka kariery,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Wynagrodzenie stałe + prowizje,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna Enel-Med, konkursy wewnętrzne.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.