Menadżer zespołu sprzedażowego - różne rejony kraju

MAG Polska

Radom, Warszawa, Częstochowa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• budowa i zarządzanie własnym zespołem przedstawicieli handlowych

• szkolenie, motywowanie i odpowiedzialność za podległy zespół

• monitorowanie i analiza osiąganych wyników sprzedażowych

• koordynowanie obsługi klientów i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji na powierzonym terenie

• przygotowywanie i prowadzenie profesjonalnych prezentacji sprzedażowych

• dbanie o wizerunek firmy i produktów

Wymagania

• minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku z analogicznym zakresem odpowiedzialności

• umiejętność budowania zespołów sprzedażowych i pracy coachingowej

• wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i przywódczych

• myślenie strategiczne i umiejętność wyznaczania celów

• mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze kosmetycznym i/lub suplementów diety

• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

MAG Polska - wielobranżowa firma z siedzibą w Radomiu. Producent natural... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca