LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menadżer Salonu

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: 0024443
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

- zapewnienie i kontrola pełnej dostępności oraz ekspozycji towaru na sali sprzedaży;

- nadzór nad prawidłową ekspozycją oraz aktualizowaniem cen

- prowadzenie rekrutacji zgodnie ze standardami spółki;

- przygotowywanie grafików pracy dla podległego zespołu;

- nadzór nad poprawnością ekspozycji towarów;

- nadzór nad bieżącą zmianą witryn i aranżacji sklepowych

- nadzór nad wdrażaniem nowych Pracowników ze szczególnym uwzględnieniem Standardów Obsługi Klienta

- monitorowanie akcji marketingowych

Oczekiwania:

- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku osoby zarządzającej zespołem (mile widziana spółka handlowa - retail)

- wykształcenie średnie

- silne predyspozycje przywódcze

- wysoka kultura osobista

- zdolność organizowania pracy innym oraz egzekwowanie wysokiej jakości jej wykonania

- wysokie kompetencje w dzieleniu się wiedzą i doświadczenie

Oferta:

- Umowa o pracę

- Atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty oferowane przez firmę;

- Darmowe wyjścia do kina | na siłownię

- Prywatna opieka zdrowotna

- Grupowe ubezpieczenie zdrowotne

- Praca w młodym, prężnie rozwijającym się zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.