Menadżer restauracji

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Popularny obiekt w Katowicach, pełny gości, smaków i rozmów przy rodzinnym obiedzie poszukuje:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

• Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi gości;
• Maksymalizację wyników finansowych obiektu wraz z przynależnym zapleczem;
• Nadzór nad rozliczeniami – kalkulacja ofert, rozliczanie imprez, utargów;
• Nadzór nad zamówieniami i stanem magazynowym;
• Współpraca z szefem kuchni w zakresie budowania menu restauracji (food cost, dopasowanie do oczekiwań klientów);
• Wdrażanie standardów w dziedzinie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi;
• Skuteczne zarządzanie i administrowanie obiektem;
• Koordynacja działań w celu zapewnienia efektywnej działalności;
• Kreowanie polityki marketingowej i sprzedażowej;
• Kierowanie podległym zespołem pracowników;
• Rozwiązywanie bieżących problemów;
• Rekrutacja i szkolenie podległego personelu;
• Bieżące raportowanie wyników do Zarządu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia w zarządzaniu obiektem hotelowym lub restauracyjnym;
• Obsługi oprogramowania branżowego oraz finansowego;
• Znajomości rynku HoReCa;
• Umiejętności zarządzania zespołem oraz motywowania współpracowników;
• Zaangażowania i doskonałej organizacji pracy;
• Umiejętności delegowania i egzekwowania odpowiedzialności;
• Umiejętności dbania o należyty stan techniczny i estetyczny obiektu;
• Codziennego uśmiechu i zarażania pozytywną energią w kilkudziesięcioosobowej ekipie.

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka