Opis stanowiska pracy

„UNI-FORM” to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę inspektora nadzoru inwestorskiego w wielu branżach, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu, itp.
Świadczymy również usługi projektowe w zakresie budownictwa kubaturowego.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menadżer regionu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane.
  • Mile widziana znajomość rynku inwestycji kubaturowych.
  • Zdecydowane chęci do pracy.
  • Optymizm na co dzień.
  • Samodzielność i łatwość w podejmowaniu decyzji.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, predyspozycje handlowca, menadżera.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa CAD i Office.

Oferujemy:

  • Głównie wiele zadań i obowiązków do realizacji.
  • Notoryczną zmienność.
  • Wyzwania zawodowe mające na celu dobre zarządzanie regionem i jego rozwój.
  • Samodzielne stanowisko wymagające kreatywności w działaniu.
  • Pracę w zespole, który pozna kandydat po jego zatrudnieniu.
  • Narzędzia do pracy niezbędne do osiągania celów i sukcesów.

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Prezentacja firmy

UNI-FORM to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca