Menadżer Regionalny

Kurcze Pieczone

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki

Na tym stanowisku Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie powierzonych Ci punktów gastronomicznych, zwłaszcza poprzez:

  • dbanie o standardy obsługi klienta;
  • motywowanie i rozwój personelu a także rekrutację i wdrażanie nowych osób;
  • kontrolowanie podległych lokalizacji pod kątem prawidłowego funkcjonowania
  • Jako Manager bierzesz odpowiedzialność za wynik punktów którymi zarządzasz.

Oferujemy

Praca z nami to przede wszystkim:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (system prowizyjno-premiowy);
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy;
  • a zwłaszcza bycie częścią profesjonalnego zespołu nastawionego na rozwój!

Wymagania

Przygotowaliśmy dla Ciebie wdrożenie na to stanowisko jednak abyś mógł być na nim skuteczny, musisz posiadać poniższe kompetencje:

  • doświadczenie na stanowisku Managera Regionalnego, najlepiej w branży gastronomicznej;
  • umiejętność zarządzania pracownikami tak aby lubili swoją pracę i byli skuteczni;
  • uczciwość, zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy;
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • mile widziana znajomość zasad Sanepid i HACCP;
  • znajomość pakietu Ms Office;
  • prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

„Kurcze Pieczone” to polska sieć gastronomiczna, którą z sukcesem rozwij... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie