Menadżer produktu

Smart Hunter

Żagań, lubuskie

Opis stanowiska pracy

JEŚLI CHCESZ:

  • pracować na odpowiedzialnym i kreatywnym stanowisku umożliwiającym rozwój osobisty
  • pracować w zgranym Zespole w przyjaznej atmosferze pełnej szacunku i wzajemnego motywowania się i współpracy
  • otrzymać kompleksowe wdrożenie do pracy na wskazanym stanowisku
  • być zatrudniony(a) na umowę o pracę
  • pracować w godzinach 7.00 - 15.00 (mieć możliwość elastycznego ustalenia godzin pracy)
  • mieć motywacyjny system wynagradzania:

Pierwsze 6 miesiecy wynagrodzenie w wysokosci 12000 zł brutto

Po 6 miesiacach wynagrodzenie podstawowe 7000 zł brutto oraz prowizja od obrotu 0,30 % -0,60%
Prognozowana wysokość zarobków to 17000 zł - 21500 zł brutto (12000 zł - 15000 zł netto)

Po upływie 1 roku do 3 lat prognozowana wartość zarobków to 30300 zł brutto (21000 zł netto)

  • mieć możliwość nauki języka niemieckiego lub angielskiego w wymiarze 3 h tygodniowo
  • otrzymywać premię świąteczną w wysokości od 60% do 100% pensji podstawowej

Szukamy osoby nastawionej na rozwój, potrafiącej docierać do klientów i sprzedawać im produkt budując jednocześnie z nimi relacje. Osoby przebojowej, energicznej i zaradnej, która rozumie założenia pracy zespołowej, potrafi dawać wartość i czerpać korzyści, ale również takiej, dla której samodzielna praca nie stanowi problemu. Na tym stanowisku sprawdzi się osoba, która posiada zdolności organizacyjne (odpowiedzialność za cały cykl życia produktu), posiada umiejętności sprzedażowe w sektorze B2B - potrafi zaprezentować realizowany przez siebie proces sprzedażowy, a także nie jest jej obce sporządzanie zestawień, planów i raportów.

ZATEM JEŚLI TYLKO MASZ:

  • prawo jazdy kat. B (dobrą umiejętność prowadzenia samochodu)
  • doświadczenie na stanowisku Menadżera produktu/ usługi
  • umiejętność skutecznej sprzedaży według procesu sprzedażowego
  • umiejętność badania potrzeb klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - C1
  • umiejętność opanowania zagadnień technicznych
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej oraz nastawienia na współdziałanie
    i współtworzenie przyjaznego środowiska pracy
  • otwartość na kontakt z ludźmi i budowanie z nimi relacji
  • chęć identyfikowanie się z celami Firmy
  • jesteś zaradna(y), życzliwa(y), empatyczna(y)
  • mile widziana będzie Twoja znajomość języka niemieckiego

TO WŁAŚCIE CIEBIE SZUKAMY :)

TWOJE ZADANIA:

Przy współpracy z całym Zespołem firmy, naszego Klienta a w szczególności z właścicielem Firmy, Dyrektorem, Działem Produkcji, Działem Księgowości w roli Menadżera Produktu będziesz odpowiedzialny za:

  • pozyskiwanie klientów z rynku europejskiego (wyjazdy do klientów są sporadyczne w celu prezentacji oferty)
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z odbiorcami produktu
  • dbanie o realizację wyników sprzedażowych i innych założonych celów
  • dbanie o wizerunek reprezentowanego produktu
  • współtworzenie strategii marketingowo - sprzedażowej oraz wprowadzenie produktu na rynek
  • analizę dotycząca aktualnych trendów, potrzeb klientów oraz działań konkurencji
  • tworzenie dokumentacji techniczno - proukcyjnej
  • przygotowywanie kalkulacji
  • współtworzenie planów sprzedażowych
  • monitorowanie cyklu życia produktu
  • modernizację i rozwijanie produktu zgodnie z potrzebami klientów
  • planowanie ciągłości produkcji
  • podejmowanie klientów w siedzibie firmy

Prezentacja firmy

Smart Hunter realizuje projekty rekrutacyjne na różne poziomy stanowisk ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne