Menadżer produktów zboża/rzepak

Osadkowski S.A.

Oleśnica k. Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA:

Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku produktów zboża/rzepak/kukurydza
  • Przygotowanie profilu oferty handlowej
  • Negocjacje i wybór produktów
  • Oferta handlowa i marketingowa dla tej grupy produktów
  • Szkolenia i przygotowanie materiałów szkoleniowych i reklamowych
  • Przygotowanie oferty cenowej, ilości i podział na handlowców
  • Analiza sprzedaży, osiągniętych wyników, prezentacja wniosków, rekomendacji

Wymagania:

  • Wykształcenie rolnicze (ochrona roślin)
  • Znajomości rynku środków ochrony roślin
  • Umiejętności negocjacyjne, zdolności interpersonalne
  • Znajomośc zagadnień ochrony roślin
  • Umiejętności szkoleniowe
  • Pożądana znajomość jęz. obcego (angielski lub niemiecki),
  • Umiejętność obługi programów użytkowych Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoki standard pracy i niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Termin składania aplikacji: 31.07.2017

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Rolnictwo, Praca Analityka, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia