Opis stanowiska pracy

Do Historyland, miejsca edukacyjnego o interaktywnym i unikatowym w skali świata charakterze, zlokalizowanego w centrum Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko Managera.

Oczekiwania

  • aktywny rozwój działań sprzedażowych przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych  możliwości

  • planowanie i koordynacja działań

  • współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych

  • negocjowanie warunków  z nowymi i Kluczowymi Partnerami

  • podtrzymywanie relacji z Kluczowymi Partnerami

  • opracowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu

  • analiza i monitoring rynku

  • zarządzanie podległym zespołem, wyznaczanie celów i rozliczanie  z ich realizacji, rozwój pracowników

  • dbanie o sprawną komunikację wewnętrzną

  • współtworzenie i wzmacnianie kultury organizacyjnej oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • raportowanie dla zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w kreowaniu strategii sprzedaży

  • doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku

  • silna orientacja na wyniki własne i zespołu

  • cechy przywódcze, umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność dobrego planowania i skutecznego nadzorowania - zwłaszcza działań rozwojowych

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • samodzielne i decyzyjne stanowisko

  • elastyczność przy wyborze formy zatrudnienia

  • wynagrodzenie do negocjacji, wysoka premia uzależniona od wyników

  • nowoczesne środowisko i narzędzia pracy

Prezentacja firmy

HistoryLand to interaktywne centrum odkrywania historii Polski i Polaków... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Top management, Praca Kadra zarządzająca