Menadżer Kawiarni Kultury

Klavo Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Menadżer Kawiarni Kultury, która będzie odpowiedzialna za nadzorowanie pracy kawiarni przy Instytucji Kultury na Starym Mieście, tworzenie strategii rozwoju, wdrażanie własnych pomysłów przy konsultacji z zarządem. Doświadczenie i chęć rozwoju jest dla nas równie ważne jak samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność i wysoka kultura osobista.

Lokalizacja: Kraków

Wymagania

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, budżetowaniu,
  • Doświadczenie w organizowaniu eventów kulturalnych (lub pokrewnych),
  • Znajomość realiów polskiego rynku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • organizacja i koordynacja pracy kawiarni połączonej z Muzeum,
  • organizacja imprez na terenie kawiarni,
  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży,
  • zarządzanie zespołem ok. 2-3 osób,
  • organizacja pracy podległych pracowników,
  • dbanie o dobrą atmosferę pracy w zespole.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko z odpowiedzialnością finansową i zarządzaniem niewielkim zespołem,
  • praca w młodym, energicznym zespole, w sektorze kultury,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Rodzaj pracy: dowolna

Warunki aplikowania:

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem, opcjonalnie: certyfikaty językowe, referencje

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Firma współpracująca z Instytucjami Kultury

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca