Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Prowadzenie korespondencji w języku polskim oraz angielskim
  • Realizacja bieżących zadań i wykonywanie samodzielnych projektów związanych ze stanowiskiem pracy
  • Sporządzanie raportów, zestawień i dokumentów finansowych
  • Współpraca z biurem rachunkowym oraz bankiem

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe (ew. student, preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, administracja lub zainteresowanie tematyką społeczno-ekonomiczną)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności organizacyjne oraz pracy w zespole
  • Znajomość programu MS Office

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowej firmie
  • Pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji

Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Każdego dnia zapewniamy satysfakcję Klientów na całym świecie. Za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse