Menadżer ds. wyposażenia i systemów sklepowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Pierwsza umowa na 1 rok (bez 3 miesięcznego okresu próbnego)
  • Zadaniowy czas pracy
  • Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne
    Karty OK System
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego (prowadzenie projektów międzynarodowych)
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień
  • Praca w systemie 4/1

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w negocjacjach handlowych oraz doświadczenie w koordynowaniu projektów wdrożeniowych
  • Znajomość branży handlu detalicznego mile widziana
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Mile widziana znajomość wybranej metodyki i narzędzi wspierających prowadzenie projektów
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego min. B1
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość pakietu MS Office

Zadania:

  • Współpraca z dostawcami usług oraz elementów wyposażenia i narzędzi pracy dla sklepów w zakresie definiowania standardów, określania warunków handlowych i prowadzenia negocjacji
  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji kosztów działalności sklepów, a w szczególności kosztów związanych z zakupem i użytkowaniem elementów wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych
  • Obserwacja trendów rynkowych oraz inicjowanie projektów, innowacji i działań optymalizujących elementy wyposażenia, materiały POS i narzędzia pracy w sklepach
  • Prowadzenie projektów, testów oraz wdrożeń innowacji w zakresie elementów wyposażenia
  • Tworzenie i wdrażanie wytycznych, materiałów szkoleniowych oraz standardów pracy w obszarze zakupu oraz użytkowania wyposażenia sklepowego i narzędzi pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy