Menadżer ds. Umów Najmu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Menadżera ds. Umów Najmu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej sieci handlowej - poszukujemy nastawionej na rozwój osoby, na stanowisko Menadżera ds. Umów Najmu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za negocjowanie nowych oraz przedłużanie istniejących umów najmu dla sklepów w sieci.

Opis stanowiska

Negocjowanie nowych umów najmu zgodnie ze strategią rozwoju sieci

Odpowiedzialność za kontrolę istniejących umów najmu

Kontrola realizacji założeń budżetowych w zakresie najmu

Przygotowywanie opracowań, raportów i syntez (głównie w języku angielskim)

Sporządzanie analiz rynku oraz konkurencji

Współpraca z wewnętrznymi działami firmy

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo-specjalność nieruchomości)

Min. 3-letnie doświadczenie w branży nieruchomości (preferowane doświadczenie po stronie najemcy)

Znajomość procesu komercjalizacji

Znajomość zagadnień prawnych z dziedziny nieruchomości

Doświadczenie w negocjacjach podparte konkretnymi osiągnięciami

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Umiejętność zarządzania priorytetami

Dobra organizacja pracy

Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Możliwość rozwoju zawodowego

Stabilne zatrudnienie

Szeroki pakiet socjalny

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page