Menadżer ds. Kluczowych Klientów_bazy danych

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

OPIS STANOWISKA

  • Przygotowywanie ofert i materiałów marketingowych, organizacja warsztatów i konferencji, kontakty z kontrahentami, kontakty z potencjalnymi klientami.
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz obsługa już istniejących na terenie Polski.
  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów z rynku B2B.
  • Kreowanie potrzeb klientów zgodnych z ofertą firmy.
  • Prowadzenie pełnego cyklu procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, negocjowanie umów, obsługa posprzedażowa).
  • Efektywne współdziałanie z zespołami merytorycznymi w zakresie przygotowania ofert.
  • Realizowanie planów i celi sprzedażowych.

IDEALNY KANDYDAT POSIADA:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT lub pokrewnych.
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office (Word, Power Point, Excel).
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Cechy takie jak: zaangażowanie i silna orientacja na realizację celów, komunikatywność, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie, sumienność w realizacji zadań.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Doświadczenie w sprzedaży danych adresowych, map lub słowników do standaryzacji adresów.
  • Wykształcenie techniczne z zakresu szeroko rozumianego IT.

OFERUJEMY:

  • Pracę w organizacji realizującej projekty informatyczne dla wielu branż (przemysłowa, medyczna, administracja publiczna).
  • Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych.
  • Będziemy wspierać o Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.