Menadżer ds. Innowacji

Gi Group Sp. z o.o.

Dobczyce, małopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Dobczyce

Zakres zadań:

  • projektowanie nowych produktów i procesów technologicznych
  • uczestniczenie w organizacji innowacyjnych przedsięwzięć od etapu badań do wyrobu gotowego, włącznie z koordynacją współpracy w tym zakresie z podmiotami zewnętrznymi
  • współpraca z kluczowymi komórkami organizacyjnymi firmy oraz podmiotami zewnętrznymi w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań produktowo-technologicznych
  • nadzorowanie tworzenia wymaganej dokumentacji technologicznej oraz dokumentacji koniecznej do pozyskiwania i rozliczania pomocy publicznej
  • przygotowywanie analiz, statystyk oraz raportów w obszarze prowadzonych działań.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w dziale technologicznym lub R&D, na samodzielnym stanowisku, w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • znajomość przepisów związanych z produkcją żywności i systemami jakości
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność, inicjatywa oraz nieszablonowe i analityczne podejście
  • umiejętność wyciągania syntetycznych wniosków
  • systematyczność w dążeniu do realizacji celów.

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego rozwoju
  • ciekawą pracę nad innowacyjnymi projektami, prowadzoną wspólnie z grupą doświadczonych technologów
  • stabilne zatrudnienie
  • nowoczesne narzędzia pracy i pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.