Mega atrakcyjna oferta dla elektryka w Stavanger z rotacją 6/2 od lutego

Adecco Solutions AS

Norwegia, Stavanger, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteś zmotywowanym elektrykiem i posiadasz uprawnienia DSB, a Twój angielski jest na poziomie komunikatywnym? Szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • Norweski certyfikat DSB
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Zapewniamy:

  • Bardzo atrakcyjną stawkę 280 NOK na godzinę na projekcie
  • Rotację 6/2
  • Pomoc w zakwaterowaniu w jednoosobowym pokoju w cenie 5100 NOK miesięcznie
  • Gratis narzędzia, ubrania robocze i obuwie ochronne
  • Norweską umowę i terminowe wypłaty co dwa tygodnie
  • Opiekę konsultanta na miejscu

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna