Opis stanowiska pracy

Offteam – kreatywna agencja reklamowa, działająca na rynku od 20 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów w zakresie obsługi marketingowo-reklamowej. Siedzibą firmy jest Wrocław, mamy także biuro handlowe w Warszawie oraz w Londynie.

Jeśli jesteś kreatywny i otwarty, nie boisz się wielozadaniowości, chcesz się rozwijać, analizujesz wyniki, wyciągasz wnioski i tworzysz rekomendacje, a w morzu nośników reklamowych SM pływasz jak ryba…? Offteam to miejsce dla ciebie!

Opis stanowiska pracy:

  • koordynowanie przebiegiem kampanii reklamowych, w tym: planowanie, optymalizacja i obsługa kampanii reklamowych, bieżące raportowanie uzyskanych wyników,
  • kompleksowe zarządzanie projektami,
  • analiza kampanii internetowych (finansowa i efektywnościowa) oraz przygotowywanie rekomendacji na ich podstawie,
  • planowanie oraz monitorowanie harmonogramu, budżetu, jakości i zarządzanie zmianą,
  • kontrolowanie obiegu dokumentów (zleceń, umów, FV),
  • przygotowywanie ofert, prezentacji (dodatkowo, poza mediami: analiza grupy docelowej, analiza konkurencji, propozycja dodatkowych narzędzi).

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w marketingu, mediach lub reklamie (obszar digital),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z kampaniami digital oraz znajomość Google Analitics, Facebook Ads,
  • doświadczenie w planowaniu i zakupie mediów (Internet, tv, radio, prasa, outdoor),
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel oraz PowerPoint),
  • znajomość narzędzi do optymalizacji i planowania kampanii w serwisach społecznościowych,
  • szczegółowość, dbanie o detale, terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, ale w fajnym zespole :)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kreatywną i niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • możliwość tworzenia kampanii dla największych firm na rynku polskim i zagranicznym,
  • dużą samodzielność,
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość elastycznych godzin pracy oraz pracy w systemie home office (po okresie próbnym).

Prezentacja firmy

Firma z wieloletnim doświadczeniem, obsługująca kompleksowo klientów w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca