Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Mechatronika

Stargard, zachodniopomorskie

MasterHR

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kompletowanie właściwych danych wejściowych dot. Maszyny/narzędzia (dokumentacji, wymagań prawnych, norm),
  • Dobór optymalnych kosztowo rozwiązań konstrukcyjnych zgodnych ze specyfikacją techniczną, odpowiednich materiałów oraz ich walidację,
  • Proponowanie i wdrażanie odpowiednich kroków w celu usprawnienia procesów produkcyjnych, poprawy wydajności i jakości zgodnie z rozwojem technicznym branży, nowymi procesami produkcyjnymi oraz maszynami,
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych w zakresie poprawy BHP i ochrony środowiska,
  • Wsparcie technologiczne dla produkcji w zakresie konstruowanych i wdrożonych maszyn,
  • Ciągła identyfikacja zapotrzebowania oraz deficytów zasobów w obrębie swojej działalności.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika i budowa maszyn, mechatronika i pokrewne),
  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktor maszyn lub pokrewne,
  • Język angielski w stopniu dobrym w mowie i piśmie,
  • Znajomość programu SolidWorks lub innego programu do modelowania 3D,
  • Znajomość programu Autocad,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Uprawnienia SEP 1,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych w trakcie transferów,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC - będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Praca jednozmianowa,
  • Dofinansowanie szkoleń, studiów oraz nauki języka obcego,
  • Fundusz socjalny, wyjścia integracyjne oraz spotkania świąteczne,
  • Telefon, laptop i samochód służbowy,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

MasterHR Sp. z o.o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju... personalnego i rekrutacji.Naszą misją jest wspieranie firm i profesjonalna pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu organizacji, poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji