Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo® jest międzynarodową firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w naborach Specjalistów oraz Inżynierów. Nasi Pracownicy pracują u naszych Klientów w branżach: Engineering, Construction, Manufacturing, Finance, IT, Pharma&Medical oraz SSC/BPO.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag® który poprzez sieć 14 biur od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Whoohoo® korzystając z wieloletniego doświadczenia rekrutacyjnego naszej spółki matki umacnia swoją pozycję na rynku europejskim poprzez sieć 10 oddziałów zlokalizowanych w Belgii, Niemczech i Polsce.

Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechatronik

Lokalizacja: Środa Śląska

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, mechatroniki, automatyki,
  • znajomość programowania sterowników PLC,
  • znajomość zagadnień pneumatyki i podstaw hydrauliki,
  • znajomość rysunku technicznego i czytania schematów,
  • znajomość systemów wizyjnych,
  • znajomość programowania robotów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność (możliwość wyjazdów służbowych – transfery maszyn, zakup nowych maszyn u zagranicznych dostawców), praca w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22 pon-piątek),
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe naprawy maszyn, głównie z nastawieniem na mechanikę,
  • wykonywanie przeglądów maszyn,
  • wykonywanie modernizacji i usprawnień maszyn.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku, w prężnie rozwijającej się firmie,
  • przyjazne miejsce pracy,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do Multisport, karnetów na basen kultury i rozrywki, kolonii dla dzieci; świadczenia świąteczne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, kasa zapomogowo-pożyczkowa),
  • opieka medyczna Luxmed w preferencyjnych warunkach, możliwość dołączenia rodziny lub partnera,
  • przyzakładowa fundacja pomocy pracownikom w potrzebie,
  • bezpłatne kursy języka angielskiego,
  • coroczny piknik firmowy z muzyką na żywo,