Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

MECHATRONIK

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:

  • zapewnianie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu remontów, napraw interwencyjnych i usuwaniu awarii maszyn i urządzeń,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
  • współpraca z liderami poszczególnych działów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne/mechanika/automatyka/elektronika/elektrotechnika,
  • bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej (schematy, rysunki elektryczne),
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektryki, elektroniki i układów sterowania z wykorzystaniem sterowników PLC,
  • przestrzeganie przepisów, zasad i norm obowiązujących w zakładzie pracy, a zwłaszcza przepisów BHP i P. Poż.,
  • znajomość programowania falowników,
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • sumienność, kreatywność, konsekwencja i efektywność w działaniach.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • pracę w systemie zmianowym (III zmiany).