ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechatronik

Miejsce pracy: Gliwice

Kluczowe zadania:

  • Udział w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn
  • Prewencyjne utrzymanie maszyn
  • Obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn CNC
  • Diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu: elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie techniczne
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej oraz obrabiarek CNC
  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu a w szczególności w diagnozowaniu maszyn oraz ich naprawie
  • Znajomość sterowników PLC (Siemens, Fanuc)
  • Znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych
  • Wiedza z zakresu TPM oraz Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o znanej, międzynarodowej marce w branży automotive
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w późniejszym czasie zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
  • Kontakt z nowoczesną technologią
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Bogaty fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi w razie zdarzeń losowych, urodzinowe upominki )
  • Benefity pozapłacowe (dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej LuxMed)
  • Premia za polecenie pracownika
  • Kurs języka angielskiego lub niemieckiego na terenie firmy w całości finansowany przez pracodawcę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials