Opis stanowiska pracy

Nasz klient - niemieckie przedsiębiorstwo - jeden z liderów w dziedzinie produkcji maszyn budowlanych poszukuję kandydatów na stanowisko:
MECHATRONIK

Lokalizacja: Rostock (230 km od Szczecina)

Pracownik będzie odpowiedzialny za:
-montaż, uruchamianie i optymalizację maszyn
-diagnostykę i naprawę elementów maszyn
-wymianę elementów maszyn i korektę ustawionych parametrów
-sporządzanie dokumentacji (sprawozdania, protokoły)

Oczekiwania:
-wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku mechatronika, elektromechanika, automatyka, lub elektronika
-minimum 3 lata udokumentowanej pracy w zawodzie
-znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego
-wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki
-umiejętność pracy ze schematami hydraulicznymi i elektrycznymi
-umiejętność pracy w zespole i wymiany informacji
-kreatywność w podejściu do zadań i problemów
-wychodzenie z własną inicjatywą

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o polską umowę na pełen etat (ZUS powyżej średniej krajowej)
-wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,50 € netto
-wynajęte i opłacone mieszkanie w Rostock
-zwrot za przejazdy własnym samochodem do pracy w mieście Rostock
-profesjonalną odzież roboczą
-możliwość uzyskania świadczeń w Niemczech (np. zasiłek na dzieci)
-pomoc ze strony koordynatora kontraktu
-możliwość powrotów do Polski np. w systemie 5/1
-pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria