Mechatronik/ mechanik samochodowy

Autohaus Arnhölter

Niemcy, Berlin, zagranica

Autohaus Arnhölter Autohaus Arnhölter Autohaus Arnhölter
Autohaus Arnhölter GmbH jest rodzinną firmą motoryzacyjną reprezentującą marki Opel,Citroen i Fiat. Nasze cztery salony znajdują się w Berlinie i okolicy. Aktualnie zatrudniamy prawie 140 pracowników i nadal jako firma się rozwijamy.

Oprócz sprzedaży nowych i używanych pojazdów oferujemy naszym klientom, zgodnie z nowoczesnymi standardami, kompleksową obsługę finansową i serwisową.

Aby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję z obsługi serwisowej poszukujemy osób pasjonujących się motoryzacją i zorientowanych na klientów.
Poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Obowiązki:

  • Analiza uszkodzeń i awarii w pojazdach oraz diagnozowanie systemów i uszkodzonych części
  • Ustalanie przyczyn awarii i naprawa pojazdów
  • Kontrola i diagnostyka pojazdów wg wytycznych producenta
  • Montaż i uruchamianie systemów i podzespołów
  • Montaż i uzbrajanie wyposażenia dodatkowego
  • Kontrola i sprawdzanie pojazdów zgodne z urzędowymi wytycznymi
  • Uruchamianie pojazdów i obsługa systemów w pojazdach
  • Ogólne typowe prace w serwisie samochodowym

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe w kierunku mechatronik / machanik samochodowy
  • Przynajmniej podstawowe doświadczenie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Orientacja na klienta i zadania
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat zgodnie z niemieckim prawem pracy.
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, nie poprzez agencję pracy. Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
  • Możliwość nauki i szkoleń producenckich
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników
  • Nowoczesne stanowisko pracy
  • mieszkanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim lub polskim) do przedstawiciela pracodawcy za pomocą poniższego przycisku.
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Berlina na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim) oraz pracę próbną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.