MECHATRONIK / MECHANIK SAMOCHODOWY

Volvo Autocenter Koch Zeesen

Niemcy, Berlin, Zeesen, zagranica

Renomowana berlińska Grupa Koch Automobile posiadająca sieć autoryzowanych salonów samochodowych różnych marek poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin, Zeesen

Zakres obowiązków:

  • wszelkie czynności związane z tym stanowiskiem pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenia w zawodzie mechatronika samochodowego
  • co najmniej kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie dowolnej marki
  • znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym
  • zainteresowania pracą w perspektywie wieloletniej
  • prawa jazdy co najmniej kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków, itp.
  • atrakcyjne wynagrodzenie 15 Euro brutto / godz.
  • skierowanie na kurs w Volvo Deutschland na stopień majstra po roku pracy w firmie
  • wsparcie w poszukiwaniu mieszkania i formalnościach
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( w j. niemieckim lub polskim ).
Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do Berlina ( zapewnione wsparcie w j. polskim). Koszty dojazdu pokrywa pracodawca.