Mechatronik /mechanik samochodowy – pojazdy ciężarowe

HILTL

Niemcy, Bad Dürrenberg koło Lipska, zagranica

HILTL
HILTL HILTL HILTL HILTL
Pasja, która przekonuje: wyjątkowa sieć serwisowa w Niemczech Wschodnich
W firmie Hiltl Fahrzeugbau GmbH stawiamy na wartości, które są trwałe. I tak od 70-ciu lat. Wieloletni klienci ufają naszym kompetencjom. W Niemczech Wschodnich oferujemy pojazdy marki DAF i prowadzimy sieć serwisową w 5 lokalizacjach, w Turyngii, Saksonii i Saksonii-Anhalt.
Do wzmocnienia naszego zespołu w długiej perspektywie poszukujemy

Miejsce pracy: Niemcy, Bad Dürrenberg koło Lipska

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i wszelkie prace serwisowe w pojazdach ciężarowych i naczepach
  • Montaż w nowych pojazdach wyposażenia dodatkowego oraz systemów wspomagających
  • Diagnozowanie uszkodzeń i usuwanie usterek

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe w kierunku mechatronik samochodowy
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku mechatronik samochodów ciężarowych
  • umiejętność rzetelnego i samodzielnego wykonywania powierzonych działań
  • znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat zgodnie z niemieckim prawem pracy . Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji , nowoczesne narzędzia i odzież roboczą
  • pracę w przyjaznym i zmotywowanym zespole
  • silne wsparcie w poszukiwaniu mieszkania

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Bad Dürrenberg na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim) oraz pracę próbną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim lub polskim) za pomocą przycisku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922.)."

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim lub polskim) za pomocą poniższego przycisku.
HILTL
HILTL