MechanikUtrzymania Ruchu

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Jaworzno ( woj., śląskie )

Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć zakres obowiązków związanych z utrzymaniem ruchu parku maszynowego, wykonywaniem przeglądów maszyn i urządzeń, przezbrajaniem linii produkcyjnych, bieżącą konserwacją parku maszynowego oraz analizą i usuwaniem awarii modułów elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i elektronicznych

Wymagania

Chętnie spotkamy się z osobami, które:

• Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończyły technikum / studia kierunkowe
• Znają rysunek techniczny
• Znają mechanikę i na poziomie pozwalającym na samodzielne usuwanie awarii
• Orientują się w zagadnieniach pneumatyki i elektryki przemysłowej
• Orientują się w zagadnieniach sterowników PLC
• Potrafią komunikować się języku angielskim
• Potrafią odczytywać dokumentację techniczną w języku angielskim

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis