Mechanika Maszyn Produkcyjnych - od 13,42 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Maasmechelen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Maasmechelen, Belgia
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w Zespole odpowiedzialnym za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wszystkich maszyn produkcyjnych i instalacji na terenie zakładu. Do obowiązków Pracownika będzie należeć sprawdzanie działania maszyn i ich konserwacja, a także umieszczanie i instalacja nowych urządzeń.

Kogo poszukujemy?

Dla naszego belgijskiego Klienta poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie na analogicznym stanowisku. Oprócz tego wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego i możliwości wyjazdu własnym samochodem.

Co otrzymasz w zamian?
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (będziesz otrzymywać belgijskie wynagrodzenie, a rozliczać się w Polsce)
  • wynagrodzenie do negocjacji (stawka rozpoczyna się od 13,42 euro brutto/h)
  • liczne dodatki pozapłacowe
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opiekę koordynatora

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy