Conkret Sp. j.

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowiska:

Mechanik

Od: Conkret Sp. j.
Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo, k., Toruń

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych na terenie zakładu
  • bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń
  • dbanie o właściwy stan instalacji mechanicznych
  • diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń maszyn i urządzeń technicznych
  • wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych z wykorzystaniem dostępnych zasobów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne – preferowany kierunek mechaniczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu
  • umiejętność czytania schematów mechanicznych i elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i energia w działaniu
  • dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • długotrwałą współpracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • pakiet świadczeń zdrowotnych
  • pakiet świadczeń sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.