Opis stanowiska pracy

                                                 ME/0212/Wadowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie ruchu na instalacjach produkcyjnych w zakresie mechaniki urządzeń oraz wykonywanie prac bieżących związanych z aktualnymi inwestycjami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • praktycznej znajomości budowy maszyn
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętności spawania metodą TIG
  • odpowiedzialności w realizacji powierzanych zadań
  • dyspozycyjności
  • dobrej organizacji pracy
  • prawa jazdy kat B

Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia spawalnicze
  • uprawnienia do pracy na wysokościach
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • pracę w Wadowicach, w centrali firmy będącej liderem na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach

Grupa Maspex Wadowice największy producent produktów instant
w Europie... Środkowo-Wschodniej, lider na rynku soków, nektarów i napojów
w Polsce, w Czechach, na Słowacji i wiodący producent na Węgrzech
i w Bułgarii oraz lider na rynku makaronów w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis