Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp. k.
AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Mechanik

Miejsce pracy: Wadowice

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie ruchu na instalacjach produkcyjnych w zakresie mechaniki urządzeń oraz wykonywanie prac bieżących związanych z aktualnymi inwestycjami.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń technicznych
  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych
  • naprawa i serwisowanie układów mechanicznych, nadzór techniczny w czasie trwania produkcji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • koordynacja pracy zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
  • udział w modernizacji i instalacji nowych maszyn i linii technologicznych
  • wykonywanie przeglądów i remontów

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne: kierunek mechaniczny
  • masz doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy, ale również zachęcamy osoby bez doświadczenia do aplikowania
  • umiesz dokonywać napraw urządzeń technicznych
  • posiadasz umiejętność spawania – preferowana metoda TIG (mile widziane)
  • rysunek techniczny nie ma przed Tobą tajemnic
  • cechuje Cię komunikatywność i zaangażowanie w działaniu

ZAPEWNIAMY:

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacji
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.