Opis stanowiska pracy

extrusion opole sp. z o.o. zajmuje się tłoczeniem profili aluminiowych, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m. in transport, budownictwo czy motoryzacja. Dzięki zaangażowniu, profesjonalizmowi i odpowiedzialności ludzi, którzy tworzą nasz zespół oraz zaufaniu klientów exlabesa jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w branży aluminiowej na świecie.

Chcesz dołączyć do tego zespołu i razem z nami tworzyć naszą markę!

Mechanik

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • sprawdzanie stanu sprawności maszyn i urządzeń
  • naprawa maszyn i urządzeń
  • prace udoskonalające pracę linii produkcyjnej
  • przeglądy maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • posiadanie aktualnych świadectw spawalniczych, elektrycznych,
  • mile widziane osoby posługujące się komunikatywnie językiem angielskim
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • praca w międzynarodowym środowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata

Prezentacja firmy

exlabesa extrusion opole sp. z o.o. zajmuje się tłoczeniem profili alumi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji