ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik

Miejsce pracy: Skarbimierz

Zadania:

• Obsługa podstawowa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji na terenie całego zakładu, m.in. prowadzenie napraw awaryjnych, prowadzenie przeglądów okresowych, prowadzenie prac remontowych, prowadzenie prac konserwacyjnych, prowadzenie diagnostyki

• Dodatkowa obsługa techniczna w zakresie: monitorowania parametrów pracy linii, maszyn, urządzeń i instalacji, przezbrojeń, regulacji i czyszczenia

• Definiowanie materiałów technicznych i części zamiennych potrzebnych do w/w prac

• Uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji

• Udział w programach usprawnień poprawiających bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Oferujemy:

• Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Nysy, Grodkowa, Mąkoszyc, Łosiowa, Lewina Brzeskiego, Namysłowa, Oławy, Wiązowa i wielu innych miejscowości

• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Skarbimierzu

• Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na umowę o pracę na pełen etat

• Konkurencyjne wynagrodzenie i premie miesięczne

• Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, paczki świąteczne, pracowniczy program emerytalny)

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe (z zakresu mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryk, elektromechanik)

• Doświadczenie w pracy na obszarze produkcji min 1 rok

• Doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

• Uprawnienia SEP grupa I do 1 KV

• Znajomość obsługi elektronarzędzi

• Dobra organizacja pracy oraz precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

• Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 - brygadowym

• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials