Opis stanowiska pracy

Firma Lubotech W. K Lubczyński, zatrudni

Montażystę mechanika urządzeń przemysłowych

Praca w zakładach motoryzacyjnych w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej

zapewniamy:

  • dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

Aplikacje prosimy wysyłać na za pomocą  przeycisku "aplikuj".

Więcej informacji pod numerem tel. 32 666 44 50 w .44

www.lubotech. pl

Prezentacja firmy

Firma LuboTech istnieje od stycznia 2006, jest młodą dynamiczną f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive