ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik

Miejsce pracy: Piła

Oferta:

  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat bezpośrednio u klienta
  • Rozbudowany pakiet socjalny

Wymagania:

  • Wykształcenie - średnie techniczne, wyższe
  • Mile widziane doświadczenie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera - System ESS, MS Office, SAP, Circle
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Zadania:

  • Umiejętność obsługi grup linii/ całej linii/ typu maszyn w ramach jednego procesu technologicznego
  • Wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami i procedurami
  • Współpraca i współdziałanie z działem utrzymania ruchu w zakresie przydzielonych maszyn/ linii produkcyjnych oraz odpowiedzialność za bieżący stan techniczny
  • Realizacja zadań ilościowych i jakościowych
  • Realizacja prac związanych z ruchem materiałów za pomocą systemu oraz w sposób fizyczny
  • Prewencyjna i awaryjna obsługa maszyn pod względem technicznym i procesowym

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy