Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mechanik

Miejsce pracy: Niepołomice

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stacjonarną pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Współtworzenie zgranego oraz stabilnego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do letniego wypoczynku

Wymagania:

  • Wykształcenie na poziomie zawodowym lub średnim
  • Uprawnienia spawalnicze (TIG, elektroda otulona, palnik acetylenowy)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym
  • Znajomość budowy oraz umiejętność prowadzenia napraw mechanicznych (pomp, przekładni i innej armatury przemysłowej)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe z UDT
  • Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP (grupa 1,2,3)

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym podległego parku maszynowego, linii technologicznych i wyposażenia
  • Realizację bieżących przeglądów
  • Prowadzenie napraw i remontów
  • Realizację prac spawalniczych zarówno w zakresie napraw, modernizacji oraz inwestycji
  • Współpracę z podwykonawcami zewnętrznymi
  • Bieżący wkład w modernizację oraz usprawnianie podległego parku maszynowego

Oferta dotyczy pracy stałej.

POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM!

Numer referencyjny: ME/10/2018/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.