Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

MECHANIK

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymanie maszyn i urządzeń na zakładanym poziomie,
  • minimalizacja awarii,
  • modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń,
  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych,
  • skuteczne usuwanie awarii i podejmowanie działań korygujących na liniach produkcyjnych, głównie w zakresie mechaniki,
  • wykonywanie podstawowych remontów,
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń,
  • współpraca z operatorami produkcji i ich szkolenie,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn oraz ogólna znajomość budowy maszyn,
  • minimalna znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektryki, elektroniki i układów sterowania,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • umiejętność identyfikacji i usuwania usterek,
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz okazjonalnie w weekendy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, kreatywność, konsekwencja i efektywność w działaniach,
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • pracę w systemie zmianowym (III zmiany).