Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mechanik

Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Przyjazną atmosferę z doświadczonym zespołem;
  • Szkolenia i możliwość rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny;
  • Opiekę medyczną

Wymagania:

  • Motywacja i dyspozycyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń;
  • Mile widziane umiejętności obsługi frezarki i tokarki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera;
  • Wiedza z zakresu elektromechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki będzie dodatkowym atutem;

Zadania:

  • Montaż, naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń;
  • Organizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi maszyn i urządzeń;
  • Kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
  • Analiza przyczyn występowania takich problemów i przestojów w produkcji oraz proponowanie i wprowadzanie rozwiązań i działań zapobiegających ich ponownemu wystąpieniu;
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Numer referencyjny: MI/11/19/LEG/NS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.