Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:
MECHANIK

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Nr ref: M/0619/LDZ

Mamy do zaoferowania:
- Stabilne zatrudnienie
- Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
- Przyjazna atmosfera pracy
- Coroczne podwyżki,
- Zniżki dla pracowników,
- Posiłki i owoce,
- Możliwość poszerzenia kwalifikacji zawodowych w zakresie stanowiska pracy
- Coroczne imprezy firmowe: pikniki, spotkania świąteczne, dzień dziecka, Gwiazdka,
- Pakiet funduszu socjalnego
- Karta sportowa

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Usuwanie awarii mechanicznych - maszyn, urządzeń, systemów,
- Realizacja mechanicznego zakresu działań PM,
- Pomoc dla pozostałych pracowników DUR w trakcie zmiany,
- Przekazywanie informacji zmianie wchodzącej,
- Prace ślusarsko-spawalnicze

Oczekujemy:
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej - rysunki techniczne
- Znajomość zagadnień napędów mechanicznych - przekładnie, reduktory, dobór łożysk
- Umiejętność spawania (elektrody, spawania gazowe),
- Umiejętność w zakresie obsługi tokarki, frezarki
- Wytrzymałość fizyczną
- Umiejętności analityczne i organizacyjne
- Gotowość do samodzielnych dojazdów,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14;14-22; 22-6),
- Wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa oraz jakości pracy
- Duplom ukończenia szkoły o profilu mechanicznym - mechanika, naprawa maszyn przemysłowych, obróbka metali
- Kursy w zakresie mechaniki, spawalnictwa

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji