ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik

Miejsce pracy: Garbów, Niemce, Lublin, Kurów, Lubartów

Miejsce pracy: Nasutów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie z gwarancją zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet medyczny Luxmed po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie 4000-5000 zł netto w zależności od doświadczenia oraz możliwość uzyskania premii

Wymagania:

  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika bądź pomocnika mechanika w dziale produkcji

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • Prace serwisowe przy maszynach
  • Dbanie o sprawność maszyn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy