Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:
• Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i ciągłego utrzymania w ruchu powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych;
• Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem przeglądów;
• Przezbrajanie linii do aktualnych potrzeb produkcyjnych;
• Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach;
• Uczestnictwo we wdrożeniu nowych rozwiązań organizacyjnych i standardów pracy
• Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP oraz przepisami obowiązującymi w firmie.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
• Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
• Wysoka kultura osobista
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie się rozwijającej
• atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
• świadczenia z ZFŚS
• prywatne ubezpieczenie medyczne

Prezentacja firmy

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria