Mechanik z j. angielskim min. B1

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.
POSZUKUJEMY OSÓB Z PASJĄ DO MECHANIKI CHCĄCE SIĘ ROZWIJAĆ W PRESTIŻOWEJ FIRMIE. JEŚLI JESTEŚ MECHANIKIEM SAMOCHODOWYM I ZNASZ ANGIELSKI - APLIKUJ RÓWNIEŻ.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kluczowe zadania:

• Realizacja zaplanowanych czynności obsługowych, naprawa wybranych części silników
• Diagnozowanie usterek poszczególnych części silników
• Realizacja zaplanowanych czynności obsługowych
• Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w podległym obszarze

Wymagania:

• Osoby z wykształceniem kierunkowym lub doświadczeniem w mechanice i naprawach (min pół roku doświadczenia)
• Z komunikatywną znajomością języka angielskiego na poziomie min. B1!
• Gotową do wyjazdów służbowych za granicę w pierwszym okresie zatrudnienia

Oferujemy:

• Zatrudnienie w prestiżowej firmie z branży lotniczej zlokalizowanej w Środzie Śląskiej (okolice Wrocławia)
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy za zrealizowane cele
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Pakiet benefitów pozapłacowych, m. in. pakiet Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, bony sodexo
• Profesjonalne, kilkunastomiesięczne szkolenie wdrożeniowe
• Możliwość zdobycia obszernego doświadczenia lub poszerzenia kompetencji w zakresie branży lotniczej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials