Mechanik wózków widłowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Krosno, podkarpackie

Miejsce pracy: Krosno

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Wdrożenie do pracy pod opieką doświadczonego technika serwisu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe - podstawa plus premia od realizacji zadań
  • Pomoc w zdobyciu niezbędnych uprawnień
  • Pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie w całości opłacane przez pracodawcę, opieka medyczna w Enel-Med, karta MultiSport

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi wózków widłowych spalinowych, elektrycznych lub maszyn przemysłowych
  • Umiejętności obsługi podstawowych programów MS Office
  • Uprawnienia SEP, UDT, gazowe, konserwacyjne będą dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Przetwarzanie wózków widłowych zgodnie z wytycznymi
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
Miejsce pracy: Szczepańcowa
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials