Mechanik wózków widłowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze

Kluczowe zadania:

• Serwis, naprawy i przeglądy wózków widłowych
• Diagnozowanie i usuwanie usterek, awarii i problemów technicznych

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne lub zawodowe
• Prawo jazdy kat. B
• Wiedza i doświadczenie w zakresie mechaniki lub elektromechaniki
• Zdolności organizacyjne i dyspozycyjność
• Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
• Mile widziane:
o Uprawnienia WJO lub podesty ruchome
o Uprawnienia II WJK
o Uprawnienia energetyczne E i D
o Znajomość hydrauliki, pneumatyki, elektroniki w maszynach i urządzeniach przemysłowych

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
• Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
• Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials