Mechanik wózków widłowych

Gliwice, Zabrze, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:

• Serwis, naprawy i przeglądy wózków widłowych
• Diagnozowanie i usuwanie usterek, awarii i problemów technicznych

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne lub zawodowe
• Prawo jazdy kat. B
• Wiedza i doświadczenie w zakresie mechaniki lub elektromechaniki
• Zdolności organizacyjne i dyspozycyjność
• Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
• Mile widziane:
o Uprawnienia WJO lub podesty ruchome
o Uprawnienia II WJK
o Uprawnienia energetyczne E i D
o Znajomość hydrauliki, pneumatyki, elektroniki w maszynach i urządzeniach przemysłowych

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
• Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
• Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie)

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria