Mechanik wózków widłowych

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Diest - Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

• naprawy hydrauliczne (demontaż cylindrów hydraulicznych / kontrola / opieranie uszczelnień / ponowny montaż/ wykonanie elastycznych węży hydraulicznych za pomocą półautomatycznej zagniatarki)
• montaż / demontaż zaworu hydraulicznego i bloków zaworowych na maszynie + wykonanie połączeń dla hydraulicznych urządzeń do wózków widłowych: pozycjonery wideł / obrotowe zaciski
• podstawowe naprawy elektroniczne wiązek kablowych wewnątrz maszyny
• wymiana elementów elektronicznych, takich jak przełączniki biegów, joysticki
podstawowa konserwacja silnika
• okresowa konserwacja wózka widłowego
• ogólna kontrola i wymiana elementów różnych części wózka widłowego (maszt wózka, oś kierowana, akumulatory)

Oferujemy:
• belgijską umowę o pracę
• możliwość długoterminowej współpracy
• ubezpieczenie od pierwszega dnia pracy
• praca na jedną zmianę
• stawka na początek 13,50€ brutto (do negocjacji w zależności od doświadczenia)
• stanowisko pełne wyzwań w szybko rozwijającej się firmie
• szeroki i zróżnicowany zakres obowiązków
• zakwaterowanie 85€/ tydzień (w tym media i Internet)

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych
• wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej
• prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd
• wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
• zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
• znajomość wózków widłowych różnych marek
• znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive