Leoni Kabel Polska Sp. z o.o.
LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. zlokalizowane jest w Wierzbicach obok Wrocławia. Istniejemy na polskim rynku od 2001 roku. Firma jest wiodącym producentem skrętek miedzianych oraz kabli dla przemysłu motoryzacyjnego, oferując swoim klientom produkty i usługi o najwyższej jakości. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który posiada 84 lokalizacje w 32 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 79 tysięcy pracowników. Poznaj nas bliżej! www.leoni-polska.com

Mechanik - WIE00001V

Miejsce pracy: WIERZBICE, Wrocław

Zadania:

  • Diagnozowanie i samodzielne usuwanie usterek
  • Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn
  • Udział w instalowaniu nowych maszyn
  • Wypełnianie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dokładność w działaniu oraz dobra organizacja miejsca pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)
  • Mile widziane uprawnienia SEP E, D do 1kV
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Motywacja do prac

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Stabilny harmonogram czasu pracy (grafik na cały rok)
  • Dodatek za pracę w sobotę i niedzielę
  • Dodatek za dojazd
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza)
  • Finansowanie szkoleń
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (basen, siłownia)